+ Cevap Yaz + Yeni Konu aç
 1. Aşk itiraflari Sözleri

  Aşk itiraflari Sözleri

  Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  ♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

  ♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

  ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
  Konuyla alakalı paylaşımlar
  En iyi isyan Sözleri - İsyan sözleri - isyankar sö
  En iyi isyan Sözleri - İsyan sözleri - isyankar sö En iyi isyan Sözleri - İsyan sözleri - isyankar sözler - Sitem Sözleri - İsyan mesaj isyan mesajları,isyan şiirleri,isyan nickleri biz deli...
  Atatürkün Çeşitli Konularla İlgili Sözleri - Atatü
  Atatürkün Çeşitli Konularla İlgili Sözleri - Atatü Atatürk'ün Çeşitli Konularla İlgili Sözleri - Atatürkün Değişik konulardaki Sözleri TÜRK MİLLETİ "Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk...
  Atatürk'ün Çeşitli Konularla İlgili Sözleri - Atat
  Atatürk'ün Çeşitli Konularla İlgili Sözleri - Atat Atatürk'ün Çeşitli Konularla İlgili Sözleri - Atatürkün Değişik konulardaki Sözleri TÜRK MİLLETİ "Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk...
  Atatürkün Kadınlar ile ilgili söylediği sözleri -
  Atatürkün Kadınlar ile ilgili söylediği sözleri - Atatürkün Kadınlar ile ilgili söylediği sözleri - Atatürk'ün kadın hakkında sözleri Atatürk'ün kadınlarımız hakkında görüşleri ve düşünceleri ...

 2. Son Videolar

 3. Öyle bir sevdim seni ben bile neye uğradığını şaşırdım sevgilim... :(


 4. Dünyada bazi güzellikler vardir ve bu güzellikleri fazla yalniz birakmayacaksin agaaa


 5. Seni seviyorum


 6. Aşk acisi agirdir her yürek kaldıramaz


Bu Konu için Etiketler

Aşk itiraflari Sözleri Yer İstanbul , 34, TR incelenme 77313 kişi oylama: 4.5 / 5

Powered by vBulletin™Copyright © 2015 vBulletin Solutions, Inc.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1

Yukarı Fırlat

77313
İzlenme