2012 Nuray sayarı bütün burçların yorumları
Nuray sayarı haftalık burç yorumları 2012
Nuray sayarı 2012 günlük burç yorumları

Nuray sayarı aylık burç yorumları 2012

Koç
Bu hafta daha çok arkadaş buluşması, toplantısı ve parti yapacaksınız. Bu dönemde bekar veya ilişkisi olmayan Koçlar ciddi aşkı bulacaklar. Bu dönemde evliliği pek tavsiye etmiyoruz. Aşk hayatınızda çatışma yaşayacaksınız. Eğer dikkatli olmazsanız bu durum ciddi ilişkilerinize hasar verebilir. Ama iyi bir ilişki bu dönemi atlatacaktır.

Boğa
Bu hafta sosyal hayatınız çok önemli. Ayrıca sosyal hayatınızda sınavlar olacak fakat yoğun ilginiz bu sınavları geçmenizi sağlayacak. İnsanların size olan sevgisi sayesinde ulaşmak istediğiniz hedeflere ulaşacaksınız. Duruma en iyi şekilde adapte olmaya çalışın. Bu dönemde aşk hayatınız biraz karışık. Sevdiğiniz insanla darılacaksınız. Biraz daha uzlaşımcı olmalısınız. Aşk hayatınıza bu durum açıklık getirecek. İlişkinizin nereye doğru gittiğini görebiliyorsunuz ve bu yüzden doğru hareketleri yapabilirsiniz. Sorunlarınız yoğun fakat kısa sürecek.

İkizler
Bu hafta aşk hayatınız mutlu geçecek ama aşk gezegeninizin geri çekilme hareketi göstermesi işlerinizi zorlaştırabilir. Yeni insanlarla karşılaşabilir ama niyetlerini tam olarak anlayamayabilirsiniz. Bekarlar bu dönemde ciddi ilişkilere girebilirler. Ama en iyisi aşkta yavaş gidip gelişmeleri izlemek olacaktır. Diğer taraftan arkadaşlarınız size finansal konularda yardım edecekler. Son teknoloji ile ilgili gündemi takip etmelisiniz. Bu dönemde riskli işlerden, tartışmalardan karşılaşmalardan kaçının.

Yengeç
Bu hafta kariyer fırsatları sizi kovalayacak. Ama kariyeriniz bu dönemde o kadar önemli değil sizin için. Kozmos en çok yapmayı sevdiğiniz işi yapmanız için sizi zorluyor. Yani ailenizle ilgilenmeye çok fırsat bulacaksınız. Yengeçler tarihi çok severler. Genelde çok güçlü hafızaları vardır. Bu yüzden bu dönemde daha fazla nostalji olacak gündemde. Eski hatıralar hatırlanıp çözüme kavuşturulacaklar.Aslan
Bu hafta İş arayanlarınız bu dönemde başarı kazanacaklar. Komşularınız ve sosyal bağlantılarınız finansal olarak önemliler. İyi satış ve pazarlama, medyanın iyi kullanımı başarınız için çok önemli. Profesyonel yatırımcılar kozmetik, mücevher, tekstil, sanat eserleri gibi alanlarda yatırım yapabilirler. Bu dönemde aşk ilişkileriniz biraz sorunlu olacak. Siz ve sevdiğiniz kişi arasına mesafe girecek. Bu dönemin büyük kısmında aranızda çatışma yok ama mesafe olacak.

Başak
Bu hafta yaşadığınız bolluk ve bereket döneminin en önemli kaynağı yüksek enerji seviyeniz olacaktır. İnsanın enerji düzeyi yüksek olduğunda daha önce başarılması imkansız görünen şeyler çok kolay şekilde elde edilebilir. Bu dönemde enerjinizi nasıl kullanacağınız kazanacağınız servetin büyüklüğünü belirleyecektir. Eğer enerjinizi kişisel zevklerinize fazlasıyla harcarsanız parasal konularda olan başarınız daha az olacaktır.

Terazi
Bu hafta toplumda herkes sizi fark edecek. Ayrıca bu dönemde riskli faaliyetler ve insanlarla sert tartışmalardan kaçınmalısınız. Teraziler çok sosyal bir yapıya sahip olmalarına rağmen bu süreçte inanç dünyalarına dönmeleri gerekmektedir. Bu dönemde kişisel enerjinizi hissederek kendinizle barışık olmanız gereken bir dönemdesiniz. Siz kendinizle barışık olduğunuzda sosyal çekiciliğiniz de artacaktır. Allah ile bağlantınızı güçlendirebilecek her şey bu dönemde size yararlı olacaktır. Unutmayın ki evren Allah’ın verdiği güçle yaşamaktadır ve yaşadığımız dünyayı aslında gözle göremediğimiz güçler yönetmektedir.

Akrep

Bu hafta kariyerinizdeki başarılarınız ı alın terinizle elde edeceksiniz. Bunun yanında sosyal ilişkilerinizde size kariyerinizde yardımı dokunacak. Bu dönemde mesleki kurum, dernek ve kuruluşlara katılmanız yararlı olacaktır. Sosyal amaçlarına ulaşmış bir Akrep olarak artık kişisel gelişiminize önem vermeli ve öz güveninizi arttırmalısınız. Artık koşulları kabul etmek yerine onları değiştirmeye veya oluşturmaya ağırlık vereceksiniz

YayBu hafta kariyer zirvenizde bulunmaya devam edeceksiniz ve sevgiliniz ya da eşiniz size bu konuda destek olacak. Bu dönemde tanışacağınız kişiler sizin üretkenliğiniz ve iş ahlakınızı gördüklerinde kariyeriniz konusunda size sonuna kadar destek olacaklardır. Bu dönemde yapmak istediğiniz değişiklikleri düşünmeli ve planlamalısınız. Aşk yaşamınız hala biraz karışık olabilir. Bunun nedenini kendi komplekslerinizde arayın.

Oğlak

Bu hafta enerji seviyenizi faaliyetleriniz çok fazla dağıtmayarak yüksek tutmaya çalışın. İsminiz, sosyal statünüz iyice belirginleşecek. Para için üzüleceğiniz bir dönemde değilsiniz. Kariyerinizdeki amaçlarınıza para kazanmaktan daha fazla önem vermelisiniz. Kariyerinizdeki ilerleme sırasında karşılaşacağınız zorluklarla dalga geçmeye bakın. Nasıl olsa siz onların üstesinden gelecek yapıda birisiniz. Ev ve ailede durum hala hareketli olsa da çıkabilecek ufak problemlere kafanızı takmayın ve tüm enerjinizi kariyer ve sağlık konularına odaklayın.

Kova

Bu hafta kusursuz bir aşkı aramak ve ona sahip olmak herkesin hakkı olsa da sevgilinizi beraberken ve ilişkiyi yaşarken değil kendi başınıza kaldığınızda analiz etmeye çalışın. İlişkilerinizde kusur aramaktan vazgeçin çünkü hata ve kusurlar nasıl olsa her ilişkide doğal olarak ortaya çıkacaklardır. Bu hata ve kusurlar ortaya çıktığında olumlu eleştiri yaparak onları düzeltmeye çalışın. Yıkıcı olan eleştirilerin kimseye yarar sağlamadığı bilinen bir gerçektir. Yapıcı eleştirilerin bile zamanında yapılmaları gereklidir.


Balık

BALIK BURCU

Bu hafta aşk gezegeninizin ileri doğru yaptığı hareket sayesinde daha mantıklı ve isabetli kararlar alacaksınız. Hala sosyal çekicilik düzeyinizin zirvesindesiniz. Bu dönemde ilişkisi olmayan Balıklar aradıkları romantik ilişkiye rastlayabilirler. Aşk gezegeninizin Başak dönencesine giriş çıkışları sizi ilişkilerinizde mükemmeli aramaya zorlamakta. Kırıcı eleştiri ve mantıksız mükemmeliyetçilikten uzak durmalısınız. Bu dönem iş arkadaşlarınız ve sağlığınızla ilgili olan kişilerle sosyalleşme şansı yakalayacaksınız.