Nuray sayarıdan 2013 yılına özel aslan burcu yorumu

Sevgili Aslanlar, Akrep burcunda ilerleyen Ay, kimseye pek belli etmeseniz de, bir çok şeyin sizi rahatsız ettiğini, içsel anlamda baskı altına aldığını düşünürsünüz. Biri yanlış bir söz söylese, hesap sorsa veya etrafınızda olumsuz bir durum meydana gelse, tedirginlik duyarsınız. Kimseyle ve hiçbir şeyle karşı karşıya gelmek istemezsiniz. Bazen dünyanın ne kadar acımasız olduğunu düşünürsünüz. Güvenliğinizi fazlasıyla önemser ve ister istemez kaygılanırsınız.


Saat 16:11-19:34 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu kısa içinde, sevgi ve güven dolu sıcacık bir yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur.

Saat 19:34 Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatın güzelliklerinin maddi-manevi tadına varmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünürsünüz. Eğer işiniz sağlamsa, cebinizdeki para ile güven içinde yaşıyorsanız, manevi anlamda iç huzurunuz yerindeyse akşam saatlerinde moraliniz yüksektir. Eğer değilse, daha iyi yaşayabilmek adına gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.

Saat 22:18 Ay-Neptün görünümü, kimi Aslanlar için çocuk sahibi olmak, bazıları için aşk hayatı, bir çoğunuz için maddi konularda her şeyin en iyisine sahip olma arzunuzu gösteriyor. Ancak bu isteklerinizi elde etme yolunda ne kadar gerçekçisiniz, çok mu abartıyorsunuz. Durumunuzu gözden geçirmenizde yarar var.

Güneşin ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Her ne sıkıntınız varsa en kısa zamanda çözüme kavuşsun. Gönlümden gönlünüze sıcacık sevgilerimle,