Başak burcunun 2013 yılı özel yorumu. Rezzan Kirazın başak burcu yorumu

Sevgili Başaklar Perşembe günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Herhangi bir konuda harekete geçmeniz gerektiğinde, çevrenizdeki kişilerin desteğini almak hoşunuza gidebilir. Bugün lider pozisyonda olan biriyle temasa geçebilirsiniz. Size iş veya önemli konularda yardımcı olan bu kişiyi iyice dinlemenizde yarar var. Eğer gün içinde bir işi başarıyla halletmek veya talepte bulunmak istiyorsanız saat 16:11 olana dek harekete geçmenizde yarar var. Sizi birileri yönlendirmeye kalkışırsa, önce iç sesinizi dinlemeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 16:11-19:34 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu saatlerde, sadece bir kişiye veya duruma bağlı kalmak yerine farklı çözüm yollarını da devrede tutmak yararlıdır. En azından biri olmazsa diğer yolu deneyebilirsiniz.

Saat 19:34 Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Sizi bedenen ve zihnen rahatlatabilecek kişilerle bir arada olmayı istersiniz. Farklı bakışlara tolerans göstermeniz gerektiğinin farkındasınızdır. Bulunduğunuz yerde huzurunuz olmasa bile, kendi iç derinliklerinizdeki güven duygunuzu ayakta tutmanın önemini bilirsiniz. O yüzden kimseyle çatışmadan akşam saatlerini değerlendirebilirsiniz.

Saat 22:18 Ay-Neptün arasındaki dikkat çekici görünüm, evli Başakların eşleriyle alakalı yaşanan hayal kırıklıklarını gösteriyor. Özellikle aileniz bu durumun farkında olduğu halde size destek çıkmamaları canınızı sıkabilir. Bekar Başaklar ise, aradıkları insanı bir türlü bulamayacaklarını veya birileri yüzünden evlenemeyeceklerini düşünürler. Ay-Yay burcunda böyle abartılı reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Bize düşen sakin olmak.


Güneşin ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Her ne sıkıntınız varsa en kısa zamanda çözüme kavuşsun. Gönlümden gönlünüze sıcacık sevgilerimle,