Terazş burcunun 2013 yorumu hande kazanovadan

Sevgili Teraziler Perşembe günümüz Ay-Akrep burcu geçişiyle başlıyor. Uzun vadeli yatırımlara yönelin ancak sabırlı olmayı ihmal etmeyiniz. Bunlar zamanla değer kazandırıcıdır. Elinizden çıkarmak istedikleriniz varsa piyasanın durumuna iyi bakınız. Alış-satış anlamındaki işlerinizi saat 16:11 olana dek bitirin. Ödemeleriniz varsa bunları ihmal etmeyiniz. Bankalarla alakalı işlerinizi yine bu saat dilimine kadar halletmekte yarar var.


Saat 16:11-19:34 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Paranın insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Ancak sizin için en başından bu yana maddi değerler önemli olmuştur. Çünkü kaliteli bir yaşam için bu güç olmazsa olmaz tek gerçektir. Yalnız tam bu noktada dikkat etmeniz gereken konu, geçmişte yaşanan maddi sorunlarınızı aklınızdan çıkarmadan ani kararlar vermeden, mantıklı bir şekilde düşünmeye çalışmanızdır.

Saat 19:34 Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Kendinizi güven içinde hissetmediğiniz konularda sesinizi yükseltmeniz anlamına gelir. Birileri canınızı sıkıyorsa veya bildiğiniz doğrular başkalarının işine gelmiyorsa bunların üzerine giderek fikirlerinizi ortaya koyarsınız. Maddi-manevi değerler sizin için kıymetlidir. Hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına, güvenliğinizi tehdit etmesine izin vermeyeceğinizi dile getirebilirsiniz. Özellikle kafanızın içinde soru işaretleri uyandıran kişiler varsa, bunları direkt konuşmak yerine, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla cinsinden laf dokundurabilirsiniz.


Saat 22:18 Ay-Neptün arasındaki dikkat çekici görünüm sağlığımız konusunda fazla rahat davranmamıza, ufak tefek şikayetlerimizin üzerini kapamamıza yol açar. Oysaki bunların ciddiye alınarak en azından bir kontrolden geçmemizde yarar vardır.


Güneşin ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Her ne sıkıntınız varsa en kısa zamanda çözüme kavuşsun. Gönlümden gönlünüze sıcacık sevgilerimle,