Crysis 2 için orjinal türkçe dil yaması indirmek için lütfen talimatları doğru okuyunuz.

Crysis 2 Türkçe Yama Kurulumu

Crysis 2 Türkçe Yaması üç parçadan oluşmaktadır. Aşağıdaki linkleri verilen üç parçayıda aynı klasöre indirin. ilk parçaya sağ tıklayarak "buraya çıkar" seçeneğine tıklayın (Bilgisayarınızda Winrar programı yüklü olmalıdır). Winrar üç parçayıda otomatik olarak çıkarıp Crysis_2.exe adında tek bir dosyaya dönüştürecektir. Bu dosyaya çift tıklayarak yamayı kurmaya başlayabilirsiniz.

Crysis 2 Türkçe Yama 1.Parça (Bu parça istatistik için sayfanın altında yer alan Yamayı indir butonuna tıklayarak indirme sayfasından indirilmelidir)
Crysis 2 Türkçe Yama 2.Parça
Crysis 2 Türkçe Yama 3.Parça

Yamayı kurmaya başlamadan önce Crysis 2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Crysis2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Crysis 2 Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis 2/gamecrysis2/Localized" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı yamayı kurmaya başlamadan önce "C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis 2/gamecrysis2/Localized" klasöründe yer alan "English.pak" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Crysis 2 tr yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

Crysis 2 EA Games tarafından geliştirilip dağıtılan bir Aksiyon ve Macera türü oyundur. Oyun Multiplayer özellikleriyle dikkat çekiyor.

Crysis 2 Multiplayer modda "Crash Site" ve "Team Instant Action" adına sahip iki farklı seçenek bulunuyor. Team Instant Action modunda tüm oyuncular iki takıma ayrılıyor. Her takımın görevi en hızlı şekilde diğer takımdan daha fazla ölüm puanı toplamak. Diğer bir mod olan Crash Site ise daha çok görev yapmayı sevenlere yönelik oluşturulmuş.

indireceğiniz Crysis 2 türkçe yama dil eklentisi ile Crysis 2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Crysis 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

İndirmek için tıkla