+ Cevap Yaz + Yeni Konu aç
12 SonuncuSonuncu
 1. 2011 Günlük burç yorumları ( Nuray Sayarı )

  2011 Yılı günlük burç yorumları - Haftalık Burç yorumları 2011 - Aylık burç yorumları 2011

  Koç ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )

  Bu hafta iş, para ve kariyer geleceğiniz çok önemli olacak. Sizinle işe ayit olayları konuşmak isteyenlere tepkisiz kalmadan samimi ve açık olun, sadece bu sayede sizi çevrenizde anlam veremediginiz ama etkisinde kaldığınız sorunlardan da uzaklaşacaksınız.  Konuyla alakalı paylaşımlar
  09 Şubat Günlük Burç Yorumları ( Nuray Sayarı )
  09 Şubat Günlük Burç Yorumları ( Nuray Sayarı ) Koç Burcu 09 Şubat Günlük Burç Yorumu ( Nuray Sayarı Bu hafta unutmak istediğiniz şeyler karşınıza çıkıp canınızı sıkabilir. Geçmişte yaşanmış...
  Nuray Sayarı Günlük ve Haftalık Burç Yorumunuz: Ko
  Nuray Sayarı Günlük ve Haftalık Burç Yorumunuz: Ko Nuray Sayarı Günlük ve Haftalık Burç Yorumunuz: Kova Burcu 30 Ocak 2010 Kova burcunun günlük burç yorumu Kova ...
  Nuray Sayarı Günlük ve Haftalık Burç Yorumunuz: Oğ
  Nuray Sayarı Günlük ve Haftalık Burç Yorumunuz: Oğ Nuray Sayarı Günlük ve Haftalık Burç Yorumunuz: Oğlak Burcu 30 Ocak 2010 Oğlak burcu yorumu nuray sayarıdan Oğlak ...
  Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Ocak Ayı
  Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Ocak Ayı Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Ocak Ayı Nuray sayarıdan gunluk ve haftalık burç yorumları Nuray Sayarıdan Günlük fal ikizler Koç...
  Nuray Sayarı 2010 burç yorumları - 06 Ocak 2010 Yo
  Nuray Sayarı 2010 burç yorumları - 06 Ocak 2010 Yo Nuray Sayarı 2010 burç yorumları Nuray Sayarı ile 2010 burç yorumlarını aşağıda bütün burçları linkler şeklinde yayınladık Nuray Sayarıdan Koç...

 2. Son Videolar

 3. Boğa ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )

  Bu hafta iş ve çalışma çevrenizde sizi kısıtlamaya çalışan bir çok insan olabilir, kendinizi asla ezdirmemeli seviyeli ilişkilerde bulunmalı yıprandığınız ortam ve olaylar karşısında kendinizi koruma altına almalısınız. Aşk ve beraberlikte derin duygular içinde olmanız partnerinizi mutlu edecek. Eşiniz size güzel süprizler hazırlayabilir.nünüzü kapayan hemen her konudan arınacaksınız.


 4. İkizler ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )

  Bu hafta iş hayatınızda güncel çalışmalarınızda oldukça zeki atılım ve çözümleriniz sayesinde sizi zorlayan her planınızda önemli sonuçlar elde edceksiniz. Ortaklaşa işler yaptığınız beraber çalştığınız kişiler ile önemli kararlar alacaksınız.


 5. Yengeç ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )


  Bu hafta yeni iş değiştirenler ve yeni işler kuranlar çok doğru kararlar verdiğiyle yüzleşecek ve işde de konsantirasyon artacak. Daha önce risk olarak gördüğünüz işleri çok kolay kabullenip başarı ile çalışıp işinizi düzeninizi her zamankinden farklı seveceksiniz. Ayrıca işler yolunda ilerleyecek, çalışma enerjiniz yoğun kafanız rahat olacak.


 6. Aslan ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )


  Bu hafta iş ve meslek yaşamınızın içinde sizi düşündüren kişiler ile ilişkilerinizin gözden geçirilmesi gerekebilir, asla ihmalci ve duyarsız davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bir işte çalışırken şayet kararlı değilseniz sırf iş olsun diye başka işyerleri ile görüşmeler yapmayın. Yoksa var olan işinizden ve düzeninizdende olmanız büyük üzüntü yaşamanıza neden olabilir.


 7. Başak ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )

  Bu hafta iş kararlarınızla ilgili oldukça yoğun duygu ve düşünceler içinde olmanız günlük hayatınızda yaşam enejinizi bu dönemde düşürebilir, bu durum çok geçici bir süreç fazla takılmamaya özen gösterip, attığınız her adıma kararlı olup sezgilerinizede güvenmeli, iç sesinizi dinlemelisiniz.


 8. Terazi ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )


  Bu hafta iş ve kariyer durumunuz kendi içinizde önem kazanırken iş ve çevrenizdeki insanlarında olumlu dikkatlerini çekeceksiniz. Burcunuzun hava gurubu olması her daim sosyal kimliğinizin öne çıkmasına etki ederken iş hayatınız nedeni ile çevrenize yeni giren insanlarada öncü olacak ve yeni ilişkiler kuracaksınız. Öncülüğünüzü her alanda kulanabilirsiniz.


 9. Akrep ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )

  Bu hafta geçmişte dostarınızın sıkıştığı anlarda onları rahatlaması için verdiğiniz paraları alamadıysanız bu dönem unutulmuş paraların dönüşleri olacak ve hiç ihtimal vermediğiniz anda geri dönen paralara çok sevineceksiniz. Aşk hayatınızı olumsuz etkiler söz konusu. Dikkatli olmanızda fayda var.


 10. Yay ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )  Bu hafta patron ve yöneticileriniz ile konuşurken onların karşısında kendinizden emin ve saygılı olmalı iş ortamınızda yaşananları asla iş dışında sohpet olsun diye konuşmamalı her konuda sır taşıyan birey gibi davranmalısınız. Aşk hayatınız çok renkli ortamlara katılarak hareketlenebilir.


 11. Oğlak ( Nuray Sayarı 2011 Burç Yorumları )


  Bu hafta hayatınızın yönü yaşam görüşlerinizi isteklerinizi degiştirmek isteyerek büyük enerji harcayacaksınız. İş hayatınızda gerginlikler söz konusu olabilir. Çalışma hayatınızda keyfiniz kaçsın konsantirasyonunuz bozulsun istemiyorsanız, sadece susun zamana bırakın her şey kendiliğinden çözülürken cevap beklediğiniz sorularınız cevabını bulacak .


12 SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler

2011 Günlük burç yorumları ( Nuray Sayarı ) Yer İstanbul , 34, TR incelenme 60808 kişi oylama: 4.5 / 5

Powered by vBulletin™Copyright © 2015 vBulletin Solutions, Inc.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.1

Yukarı Fırlat

60808
İzlenme