İzmir Büyükşehir Belediyesine burs başvurusu

Başvuru nasıl yapabilirim, başvuru için gerekli evraklar, başvuru hakkında geniş bilgi, web siteleri, gibi bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.Web Adresi :İzmir Büyükşehir Belediyesi

Telefon :+90.232.2931200

E.Posta :info@izmir.bel.tr

Faks :+90.232.4464818

Üniversite :Yok

Şehir :İzmir

Adres :İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı No:1 Konak / İzmir

Geçen yıl burs alan öğrencilerin, 2007-2008 öğretim yılına yüzde 80 başarı sağlamış olarak bir üst sınıfa geçmesi şartı aranıyor.

Öğrencilerin, okullarından alacakları öğrenci belgesi ve transkrip onaylı belge ile başvuru koşullarında değişiklik olup olmadığına dair yazılı beyanlarını, varsa değişiklikleri içeren belgeleri, İzmir
Büyükşehir Belediyesi burs bürosuna teslim etmeleri gerekiyor.

Belgeler, yürütme kurulu tarafından tahkik edilecek. Öğrencilerin formu güncellerken, dikkat edeceği diğer husus ise banka kartlarının hesap numaraları. Öğrencilerin forma, kartın ön yüzündeki kart numarasını değil, arka yüzündeki hesap numaralarını yazmaları gerekiyor. Bu yıl başvuracak öğrencilerin, başvurularına kesinlikle vatandaşlık numaralarını da eklemeleri gerekiyor.

Öğrencilerin, İzmir Büyükşehir Belediyesi Hemşehri İletişim Merkezi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nden de form temin edebilecekler.